Ortalama

5.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

5.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ve 5.Sınıf Ortalama Hesaplama sistemine hoş geldiniz. Sistemimiz üzerinden en kolay ve en hızlı şekilde faydalanabileceksiniz. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden aldığınız veriler sayesinde dönem czech sonu ortalamalarınızı hesaplayabileceksiniz. Unutmamalısınız ki yapacağınız en doğru hesaplama sayesinde PYBS sınavına en yakın puanınızı öğrenebileceksiniz. Ayrıca sitemizde tanımlı olan zorunlu dersler ve saatleri, seçmeli ders ve saatleri sayesinde ders veya saati girmeden kolayca hesaplama yapabilirsiniz. Tüm hesaplama sitelerinden farklı olan bu özelliği beğeneceğinizi umarız. Yepyeni dizaynı ile birlikte ortalamahesaplama.net hizmetinizde.

3 ayda 1 defa olarak yatırılan PYBS bursları 550 TL’ye yakındır. Sınav başvuruları Nisan ayında başlayacak olup okul idaresi tarafından sizlere bildirilecektir. Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı olarak adlandırılan PYBS sınavı sonucunda Burs olarak para yerine yatılı okula gitme şansına da sahip olabilirsiniz. DPY sınavı da olarak bilinen sınav Haziran ayının sonlarına doğru yapılmaktadır. Siz değerli 5.Sınıf öğrencilerimizin PYBS sınavının güzel geçmesini temenni altyazılı ederiz. Sınav sürecinde kazanmanızın büyük etkenlerinden biri de ortalamanızın yüksek olmasıdır. Ayrıca kazanamadığınız takdirde ortaokulda 6, 7 ve 8 ; lisede 10, 11 ve 12. Sınıflarda da sınava girebilirsiniz. Bu ve diğer ayrıntılara da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 5.Sınıfa geçecek veya yeni geçmiş izle öğrencilerimiz de seçmeli ders seçimi yapacaklardır. Bu seçmeli ders seçimi için aşağıdaki dersleri inceleyebilirsiniz.

5.Sınıf Ortalama Hesaplama İçin Tıklayınız.

5.SINIF SEÇMELİ DERSLERİ

 

Seçmeli Dersler (MEB tarafından alınan verilerdir.):

Din, Ahlak ve Değerler;

Kuran-ı Kerim (2)

Hz. Muhammed’in Hayatı (2)

Temel Dini Bilgiler (2)

Dil ve Anlatım;

Okuma Becerileri (2)

Yazarlık ve Yazma Becerileri (2)

Yaşayan Diller ve Lehçeler (2)

Yabancı Dil (MEB Tarafından okutulan);

Yabancı Dil (2)

Fen Bilimleri ve Matematik;

Bilim Uygulamaları (2)

Matematik Uygulamaları (2)

Sanat ve Spor;

Görsel Sanatlar (2)

Müzik (2)

Spor ve Fiziki Etkinlikler

Drama

Zeka Oyunları derslerinden birini seçmek zorunda olup belirlenen tarihlerde okul idaresine başvurulmalıdır. Aksi takdirde okul idaresi öğrenciyi uygun sınıfa yerleştirebilme yetkisine sahiptir. Bütün haberler için sitemizi takip etmeyi unutmayınız. 5.Sınıf Ortalama Hesaplama İçin Tıklayınız.

4.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

4.Sınıf Ortalama Hesaplama ve 4.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama sitesi olan ortalamahesaplama.net’e hoş geldiniz. Sitemiz sizlere kolay ve hızlı kullanım sunmak amacıyla çalışmaktadır. Ayrıca sistemimizde dersler ve ders notları da yer aldığından diğer sitelerden farklı olarak ders saati ve ders ismi girmenize gerek kalmayacak. Sadece E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden notlarınızı sistemimize işleyerek ortalamanızı öğrenebilirsiniz. 4.Sınıf ortalamanızın ortaokulda size katkıda bulunacağını unutmayınız. Bunun için en doğru hesaplamayı yapmalısınız. Zaten bunun için elimizden geleni yapıyoruz.4.Sınıf öğrencilerimizin görmesi gereken zorunlu dersler aşağıda listelenmiştir:

4.SINIF ZORUNLU DERSLER

 

Türkçe (8 ders)

Matematik (5 ders)

Fen Bilimleri (3 ders)

Sosyal Bilgiler (3 ders)

Yabancı Dil (2 ders)

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (2 ders)

Görsel Sanatlar (1 ders)

Müzik (1 ders)

Oyun ve Fiziki Etkinlikler (2 ders)

Trafik Güvenliği (1 ders)

İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi (2 ders) derslerinden sorumlu tutulurlar.

5.Sınıfa geçmeden yaz dönemi boyunca seçmeniz gereken dersleri de görmek için yandaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 5.Sınıf Ortalama Hesaplama ve Seçmeli Ders İşlemleri İçin Tıklayınız.

5.SINIF SEÇMELİ DERSLERİ

 

Seçmeli Dersler (MEB tarafından alınan verilerdir.):

Din, Ahlak ve Değerler;

Kuran-ı Kerim (2 ders)

Hz. Muhammed’in Hayatı (2 ders)

Temel Dini Bilgiler (2 ders)

Dil ve Anlatım;

Okuma Becerileri (2 ders)

Yazarlık ve Yazma Becerileri (2 ders)

Yaşayan Diller ve Lehçeler (2 ders)

Yabancı Dil (MEB Tarafından okutulan);

Yabancı Dil (2 ders)

Fen Bilimleri ve Matematik;

Bilim Uygulamaları (2 ders)

Matematik Uygulamaları (2 ders)

Sanat ve Spor;

Görsel Sanatlar (2 ders)

Müzik (2 ders)

Spor ve Fiziki Etkinlikler

Drama

Zeka Oyunları derslerinden birini seçmek zorunda olup belirlenen tarihlerde okul idaresine başvurulmalıdır. Aksi takdirde okul idaresi öğrenciyi uygun sınıfa yerleştirebilme yetkisine sahiptir. 4.Sınıf Ortalama Hesaplama İçin Tıklayınız. Eğer dönem sonu ortalamanız 85 ve üzeri ise takdir belgesi, 70 ve üzeri ise teşekkür belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız. Ayrıca iki dönemin ortalamasını da sitemiz üzerinden öğrenerek yıl sonu puanınızı görüntüleyebilirsiniz. Ortaokul ortalama hesaplama , lise ortalama hesaplama ve üniversite ortalama hesaplama sistemlerine de sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sistemimizi kullandığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. 4.Sınıf Ortalama Hesaplama İçin Tıklayınız.

Ankara Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama

Sistemimiz tüm üniversitelerde olduğu gibi Ankara Üniversitesi Ortalama ankara ortalama bayan Hesaplama hizmetini de sizler için vermektedir. Dönem sonu puan ortalamanızı hesaplayabilir, vize ve final notlarınızı sistemimize en kolay ve hızlı bir biçimde işleyerek dönem sonu ağırlıklı notunuzu öğrenebilirsiniz. Ankara Üniversitesi’nde bulunan bölümler şunlardır:

ANKARA ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTELERİ VE BÖLÜMLERİ

 

Uluslararası İlişkiler (İngilizce)

İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce)

Alman Dili ve Edebiyatı

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

Antropoloji

Arap Dili ve Edebiyatı

Bilgi ve Belge Yönetimi

Bulgar Dili ve Edebiyatı

Coğrafya

Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları

Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı

Dilbilim

Fars Dili ve Edebiyatı

Felsefe

Fransız Dili ve Edebiyatı

Halkbilim

Hindoloji

Hititoloji

Hungaroloji

İngiliz Dili ve Edebiyatı

İspanyol Dili ve Edebiyatı

İtalyan Dili ve Edebiyatı

Japon Dili ve Edebiyatı

Klasik Arkeoloji

Kore Dili ve Edebiyatı

Latin Dili ve Edebiyatı

Polonya Dili ve Kültürü

Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi

Psikoloji

Rus Dili ve Edebiyatı

Sanat Tarihi

Sinoloji

Sosyoloji

Sümeroloji

Tarih

Maliye

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Tarih Öncesi Arkeolojisi

Türk Dili ve Edebiyatı

Urdu Dili ve Edebiyatı

Yunan Dili ve Edebiyatı

Diş Hekimliği

Eczacılık

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Okul Öncesi Öğretmenliği

Özel Eğitim Öğretmenliği

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Sınıf Öğretmenliği

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Astronomi ve Uzay Bilimleri

Biyoloji

İstatistik

Fizik

Kimya

İlahiyat

Gazetecilik

Radyo, Televizyon ve Sinema

Bilgisayar Mühendisliği

Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce)

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Fizik Mühendisliği

Çocuk Gelişimi

Ebelik

Beslenme ve Diyetetik

Hemşirelik

İşletme

Zootekni

Tarım Ekonomisi

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi

Peyzaj Mimarlığı

Su Ürünleri Mühendisliği

Süt Teknolojisi

Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği

Toprak Bilimi ve Bitki Besleme

Jeoloji Mühendisliği ve daha ankara ortalama birçok bölümde Ankara Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama sistemi hizmet vermektedir. Sadece Ankara Üniversitesi ile kalmayıp Türkiye’deki çoğu üniversiteye de aynı hizmeti vermekteyiz. Diğer sitelerden farklı olarak her üniversiteye özel olarak geliştirilmiş olan ortalamahesaplama.net’i kullandığınız için size çok teşekkür ederiz. Öneri ve isteklerinizi bizlere bildirmenizin sitemize büyük katkısı olacaktır. Ankara Üniversitesi ortalama ankara Ortalama Hesaplama ve Genel Not Ortalaması İçin Tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama

Hacettepe Üniversitesi not ortalaması hesaplama sitesine hoş geldiniz. En hızlı bir biçimde hiç zorlanmadan not ortalamanızı hesaplayabileceğiniz bir sistem olan Hacettepe Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama sistemi diğer sitelerden farklı olarak her üniversite için özel olarak oluşturulmuş olup siz değerli öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur. Ayrıca sitemiz üzerinden en güncel duyurulardan da haberdar olabilirsiniz. Bunun dışında vize ve final notlarınızı sistemimize işleyerek hızlı bir şekilde not ortalamanızı hesaplayabilirsiniz. Dönem sonu ortalamalarınızı sitemize işlediğiniz takdirde yıl sonu ortalamanızı da hesaplayabilme imkanına erişebilirsiniz. Sistemimiz sizlere 7/24 hizmet vermekte olup en doğru sonucu sizlere yansıtmak için çabalamaktadır. Hacettepe Üniversitesi hakkında diğer bilgileri de sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Sitemiz ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi bize bildirmeniz sitemizin gelişmesine katkıda bulunacaktır. Hacettepe Üniversitesi bölümlerinin taban puanlarından bazıları şunlardır:

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TABAN PUANLARI

 

Diş Hekimliği Fakültesi 470,92478

Eczacılık Fakültesi 446,13850

Psikoloji 455,92246

Türk Dili ve Edebiyatı 411,65840

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 401,27601

Hemşirelik 372,22660

Hukuk Fakültesi 460,01354

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) 450,88754

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 456,56720

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 436,68408

İnşaat Mühendisliği 436,44299

Beslenme ve Diyetetik 434,66447

Dil ve Konuşma Terapisi 427,50462

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 443,08426

Odyoloji 444,57036

Tıp 521,88920 gibi bölümlerin hepsi için sistemimizi kullanabilirsiniz. Tüm üniversitelerin ortalama hesaplama sistemine de tam olarak yandaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tüm Üniversiteler İçin Ortalama Hesaplama Sistemi İçin Tıklayınız. Ayrıca tamamen ücretsiz olan sitemiz sizlerin yazılı, vize ve final dönemlerinde not ortalamanızı hesaplamak için elinden geleni yapmaktadır. Sitemizi kullanmanızı engelleyen reklamları bulundurmaması sayesinde kullanımı diğer sitelerden kolaydır. Siz değerli öğrencilerimizin yoğun sınav stresinden kurtularak sınavlarınızın iyi geçmesini umarız. Planladığınız puanları alarak 2016 senesinin sonuna gelir 2017 senesine hızlı bir şekilde motive olursunuz. Üniversite not ortalaması hesaplama sistemlerinin dışında sitemiz ilkokul not ortalaması hesaplama, ortaokul not ortalaması hesaplama ve lise not ortalaması hesaplama sistemlerine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm sınıflar için en güncel haberler için de sitemizi kullanabilirsiniz. Lise Not Ortalaması Hesaplama Sistemi İçin Tıklayınız.hack shell,

Hacettepe Üniversitesi Ortalama Hesaplama İçin Tıklayınız..2018 shell,

Anadolu Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NOT ORTALAMASI

Anadolu Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama sistemine hoş geldiniz. Siz değerli öğrencilerimiz için elimizden geldiğince güncel bir site üzerinde çalışmaktayız. Sitemiz üzerinden İlkokul ortalama hesaplama, ortaokul ortalama hesaplama ve lise ortalama hesaplama sistemlerine de ücretsiz ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren ortalamahesaplama.net ekibi Anadolu Üniversitesi Ortalama Hesaplama sistemi dışında tüm Türkiye’deki üniversiteler için aynı hizmeti vermek için çabalamaktadır. Ayrıca kendi üniversitenizin not ortalaması hesaplama sistemini de kendi sitenize ekleyerek (blog, kişisel tanıtım sitesi, haber sitesi vb. ) kullanıcılarınıza da en doğru ve en hızlı ortalama hesaplama sistemine ulaşma imkanını sunarsınız. Not ortalaması hesaplama sistemleri dışında tüm üniversite öğrencileri için ayrıyeten güncel haberlere de ortalamahesaplama.net bünyesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi öğrencilerine özel olarak uzaktan eğitim ve açıköğretim eğitimini de verdiğinden ötürü kredilerinizi sisteme doğru girerek doğru hesaplamalar yapmanız çok önemlidir. Dönem sonunda hayal kırıklığına uğramamanız ve büt sınavlarına kalmadan rahat bir tatil geçirmeniz içinde önemli olduğunu belirtmeliyiz. Siz elinizden geleni yapmaya sınav süreci dışında da devam ediyordunuz

Anadolu Üniversitesi Dönem Not Ortalaması Hesaplamak İçin Buraya Tıklayın.

İstanbul Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama

İstanbul Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama

 

İstanbul Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama sistemine hoş geldiniz. Siz değerli öğrencilerimiz için gece gündüz demeden 7 gün 24 saat ortalama hesaplama hizmeti vermekteyiz. Ve sitemizi güncellemek için çalışmaktayız. Sitemiz ayrıca İstanbul Üniversitesi Not Ortalaması Hesaplama sistemi dışında neredeyse tüm ortalama hesaplama sistemlerini bünyesinde barındırır. Sizler için en net ve en kolay ortalama hesaplama sistemini ücretsiz olarak kullanımınıza sunuyor. Bunun yanı sıra sizlerin sahip olduğu blog, haber sitesi veya kişisel tanıtım sitesine de ekleyerek sitenizde bulunan ziyaretçilerin en doğru hesaplama sitesi olan ortalamahesaplama.net’i keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Facebook sayfamızı da takip etmeyi unutmayınız. Takip etmek için yandaki linke tıklayınız. Sitemizde olduğu gibi güncel haber ve duyurulardan Facebook sayfası üzerinden haberdar olabileceksiniz.

Bu önemli sınav döneminde yoğun stres içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Umarız ki sınav stresini ve sınavlarınızı en kısa sürede atlatırsınız ve sömestr tatiline bir an önce çıkarsınız. Bu arada sınav stresini atlatmış sömestr tatiline çıkan değerli öğrencilerimize de mutlu ve dolu dolu bir tatil dilediğimizi belirtiyoruz. ortalamahesaplama.net ailesi olarak bünyemizde İlkokul ortalama hesaplama sistemi, ortaokul ortalama hesaplama sistemi ve lise ortalama hesaplama sistemlerini de barındırıyoruz. Diğer üniversiteler için de İstanbul Üniversitesi not ortalaması hesaplama sistemine benzer sistemleri de sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizi üniversitede okuyan diğer arkadaşlarınıza önermenizi de siz değerli öğrencilerimizden istiyoruz. 🙂

Lise son sınıf okumakta olan (12. Sınıf) ve YGS – LYS sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin merak ettiğini de düşünerek İstanbul Üniversitesi ile ilgili tüm bilgileri sizler için sitemizde bulunduruyoruz. Sürekli güncellenmekte olan haberlerimizi takip etmeyi unutmayın. Aynı şekilde tüm üniversiteler, tüm liseler, tüm ortaokullar ve tüm ilkokullar için de sitemizde bulunan haber bültenini takip edebilir güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. İstanbul Üniversitesi fakülteleri ve bölümlerine de sıradaki makalemizden ulaşabilme imkanına sahipsiniz. İstanbul Üniversitesi ile ilgili en net ve en kolay ortalama hesaplama sistemini, en güncel ve hızlı İstanbul Üniversitesi haberlerini bulabileceğiniz ortalama hesaplama sitesi olan ortalamahesaplama.net olarak makalemizi okuduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz.

İstanbul Üniversitesi Dönem Not Ortalaması Hesaplamak İçin Buraya Tıklayın.

Penis pompası siparişi yapmak için tıklayınız.
Mastürbatör ürünleri için tıklayınız.
Fantazi giyim için tıklayınız.
Şişme mankenler için tıklayınız.