Bedava Bitcoin Kazanmak Artık Mümkün

Her gün Bitcoin hakkında haberler duyuyorsunuz. Bitcoin rekor kırdı, bitcoin çıktı gibi. Peki hiç para koymadan bitcoin kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet doğru okudunuz, sadece bir mail adresi ve her saat başı bir butona basarak, bedava bitcoin kazanabilirsiniz.

Freebitcoin adresi bir bitcoin çekiliş sitesi aynı zamanda bedava bitcoin dağıtıyor. Yani sayısal lotonun bitcoin versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Önceden bitcoin satın aldıysanız onunla çekilişe katılabileceğiniz gibi bedava bitcoin kazanmanız da mümkün.

HEMEN TIKLA SEN DE ÇEKİLİŞE KATIL

Bedava Bitcoin Kazanmak

Bedava bitcoin kazanmak için adresine giriyoruz ve aktif olarak kullandığımız mail adresimizle kayıt oluyoruz. Kayıt sırasında mail adresinize onay maili gelebilir, spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın.

Hesabınızı oluşturduktan sonra

Bedava Bitcoin

Bedava Bitcoin

Free BTC’ye basıyorsunuz. Daha sonra aşağıda yer alan Ben Robot Değilim’e basın ve mavi ROLL butonuna basın. İşte bu kadar! Şimdi hem çekiliş için ücretsiz kuponunuz oldu, hem de ücretsiz bitcoin sahibi oldunuz. Her saat başı bu butona basın ve bitcoinlerinizi – satoshilerinizi biriktirin. Multiply BTC ile “Yüksek-Düşük” oyunu oynayabilir ve bitcoinlerinizi artırabilirsiniz.

Bitcoin Kazanmak

Bedava Bitcoin Kazanmak

 

Her saat başı web sitesine gidip roll butonuna basmayı ve bitcoin piyangosuna katılmayı unutmayın. Tüm dünyadan milyonlarca kişi, bu çekilişlere katılıyor ve sadece çok azı piyangoyu kazanıyor. Neden siz de onlardan birisi olmayasınız? Haydi hemen buraya tıklayın ve mail adresiniz ile kayıt olun. Ayrıca multiply btc oyunu ile bitcoinlerinizi çoğaltmanız da mümkün. Geleceğin bitcoin zenginlerinden olmanız içten bile değil.

Freebitco.in Sitesi ile Ücretsiz Bitcoin Kazanmak Güvenli Mi?

Freebitco.in web sitesinin çok fazla üyesi bulunmaktadır, dünyanın sayılı web sitesi arasında yer almaktadır. Sizden kredi kartı, telefon numarası gibi bilgiler asla istemez. Sadece mail adresinizle kayıt olabilirsiniz.

Satoshi Nedir?

Satoshi Bitcoin’in milyonda biridir. Yani 1.000.000 satoshi 1 bitcoin etmektedir. TL cinsinden 0.045 TL’dir.  Yani 100 Satoshi yaklaşık 4.5 TL’dir. Bu rakam bitcoin’in fiyatına göre her an değişmektedir.

Piyango çekilişinden elde ettiğiniz parayı, Türkiye’deki bitcoin hizmeti veren web sitelerinde  (koinim, btcturk vb.) oluşturacağınız cüzdanınıza çekip, banka hesabınıza yatırabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorumlar